| Aninimous12345 a întrebat:

Buna, am terminat a 8 a si am media de admitere 8, 55.Am optat pentru Colegiul Național Ienăchiță, pentru cei care sunt din Târgoviște sa imi spuna daca am șanse, având în vedere că media de 2018 este de 7, 37 le profilul științe sociale. Si daca e ok.

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ai șanse să intri, baftă

| Aninimous12345 explică (pentru deeeaqq):

Esti din Târgoviște? sau ceva?

| deeeaqq a răspuns (pentru Aninimous12345):

Nu sunt din Târgoviște, dar cunosc pe cineva care a intrat anul trecut și a avut media mai mică decât a ta.

| Aninimous12345 explică (pentru deeeaqq):

A dacă vrei vorbim undeva pe insta mai indetaliat

| Ryanair8 a răspuns:

Nu sunt de prin zona, insa sunt sigura ca ai sanse destul de mari. Depinde de numarul candidatilor, numarul claselor. Don't worry! Sigur ajungi!

| Aninimous12345 explică (pentru Ryanair8):

Am uitat sa zic ca acum cativa ani cam 2...la acest liceu se intra cu medii de peste 9...