| eu_3719 a întrebat:

Buna am terminat a 8 a si nu stiu ce profil sa aleg stiinte sociale sau mate info... stiti cum e in iorga (bucuresti) la mate info cum sunt profesori si daca e greu... si care vreti sa intrati in iorga sau sunteti. mersi big grin

Răspuns Câştigător
| LittleMilka a răspuns:

Eu mate-info. Chiar sunt la Nicolae Iorga in Bucuresti. Da`mi mesaj cu id`ul tau si in privat iti explic ce vrei tu >big grin

2 răspunsuri:
| Alexandra_7209 a răspuns:

Profii iti pica in functie de norocu' tau.
e foarte simplu sa te decizi unde vrei sa mergi: unde iti place
si eu am terminat a 8-a si vreau sa ma duc la stiinte sociale, multi ma intreba dc nu merg la mate-info pentru ca am medie, dar nu-mi place matematica, o urasc chiar, din cauza asta ma duc la stiinte sociale
dar ai grija daca mergi la ss, trebuie sa urmezi o facultate umanista

| andys4u a răspuns:

Eu iti recomand Stiinte Sociale.