| alexutsssa a întrebat:

Am terminat clasa a 8a si mi-am calculat media de admitere la liceu.ea este 7.90! credeti ca pot intra la victor babes avand in vedere ca la stiinte ale naturii se intra cu 7.79? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Emill a răspuns:

Ultima medie difera de la an la an.

| justme4 a răspuns:

Exact, depinde de ce madie va fi anul asta.
De ex, cand am avut noi admitere, eu aveam media de intrare, 9.14, si cu un an in urma se intra la profilul la cre vroiam eu cu ultima meie 9.24, si in anul in care am fost eu, ultima a fost7.90, deci am intrat fara probleme.
Depinde de generatie, cauta pe site-ul ministerului, ce medii au cei din generatia ta, sa vezi cam pe unde esti in orasul tau :p
Si vezi in functie de asta
Succes!

| LWikErR a răspuns:

Tu ce crezi?
happyDa, normalwinking
dar notele de la examene?