| cosmutza0o0 a întrebat:

Credeti ca o sa intru in victor babes la stiinte daca am media7, 87 si media de admitere la stiinte este 7, 79? dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Media de inscriere trebuie sa fie cel putin egala cu cea solicitata.Deci te poti inscrie.Dar in cazul ca nr. celor inscrisi e>nr.de locuri, se da examen si departajarea se face afisand mediile obtinute la examen, de la cea mai mare, pana se completeaza nr. de locuri.Iar ultimul de pe lista de admisi poate avea o medie mai mare sau mai mica decat cea de la inscriere.

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Exista sanse. Incearca si vei vedea. Depinde si de mediile celor care s-au inscris anul acesta. Bafta!