| whitepearl a întrebat:

Buna,am terminat la matematica informatica anul trecut,la biologie si romana am luat cu note destul de mari,insa la matematica am picat,intrebarea mea este cat timp mai pot da bac-ul numai la materia la care am picat, adica sa nu fiu nevoita sa dau la toate 3? intre timp mi-am schimbat si domiciliul,pot da bac-ul in alt oras? Daca da,de ce acte am nevoie? exista vreo modalitate sa nu mai dau din matematica? in toamna de exemplu,au fost subiecte de olimpiada la profilul real, fata de ceea ce a picat in vara...

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Gasesti aici un raspuns partial pe forumul SEI: http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=164664

1 răspuns:
| alexx2pew a răspuns:

Cred ca cel mai usor iti este sa intri pe site-ul oficial al facultatii, si vei vedea singura data aparitiei. succes