| Biux_7608 a întrebat:

Am trecut in clasa a 11a si am aflat ca trebuie sa ne cumparam noi manualele si ca nu le mai primim de la stat. Intrebarile mele ar fi: De unde imi cumpar manualele, de la librarie? Daca da, de unde stiu care manuale ar trebui sa le aleg? Multumesc!

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Buna,uite cum am facut eu:am asteptat sa inceapa a 11 si apoi am mers la cei care sunt a 12 acum si le cer lor cartile(majoritatea le vad)si nu se merita sa le cumperi noi pentru ca nu le vei mai folosi iar sa le vinzi nu vei lua bani dati pe elehappy