| marilux a întrebat:

Bună, am un picuț nevoie de ajutor din partea voastră. Urmează să mă înscriu la Facultatea de Drept din Iași și la cea din Brașov. Întrebarea stă în felul următor: Voi, dacă ați fi în locul meu, în ce oraș ați merge? Sunt foarte indecisă, îmi plac ambele orașe, dar chiar nu știu spre care să optez.
Îmi puteți da câteva avantaje și dezavantaje la fiecare?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"Urmează să mă înscriu la Facultatea de Drept"
how do you call 1000 lawyers chained on the bottom of the ocean?

correct answer: a good start big grin

| Mirel4412 a răspuns:

Un picut rolling on the floor

| marilux explică (pentru Mirel4412):

Care este problema? Te macină faptul că am cizelat UN PICUȚ informația? Era mai bine dacă scriam "un pic", nu? Of…voi, din spatele ecranelor care comentați aiurea, ma amuzați teribil.

Răspuns utilizator avertizat