| IonelaaYoni a întrebat:

Am un proiect de facut si sunt confuza. Ce ar trebui sa scriu referitor la Conditiile ecologice din Africa Subsahariana?

4 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Bună!
Păi eu zic că ar trebui să scrii unde locuiesc, ce locuinţe au, cum locuiesc, ce mănâncă, ce haine poartă despre situaţia lor financiară, şi multe detalii despre ţara lor, poate politica.
Have a nice day! happy

| IonelaaYoni explică:

Inteleg dar eu cred ca ar trebui sa ma leg si de partea naturala. paduri vegetatie animale. si cum se mentin acestea prin ecologie si care sunt conditiile ecologice pentru a le mentine. nu?

| Dllk_Bogdan_2002 a răspuns:

Pai ar trebui sa scrii cu locuiesc ei si ce conditii au : mancarea hainele de pe ei sau conditiile dinanciare

| Dllk_Bogdan_2002 a răspuns:

Despre cum traiesc ei