| Cicada a întrebat:

Anul acesta vreau sa ma inscriu la facultate la arte, sectia grafica. Care ar fi mai buna dintre Timisoara si Cluj?

Răspuns Câştigător
| laurentiutirei a răspuns:

Salut alege tu ce vrei sa faci
care ati ofera facilitati mai bune
pana la urma la orice facultate te ai duce tot la fel inveti!
Daca te duci la Cluj sau Timisoara! tot la fel vei invata intelegi!
uitate la beneficii la plusuri si minusuri happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cluj, clar. Facultatea de arte din Timisoara e deplorabila

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am o prietenă care a terminat anul trecut în Cluj și a zis că e numai numele de UAD, nu a învățat nimic acolo și ar fi fost mai câștigată dacă făcea un simplu curs și își căuta un internship. Dar dacă știi să desenezi penisuri o să fii remarcată și foarte apreciată de profi laughing no joke.