| anonim_4396 a întrebat:

Buna, anul viitor am admitere la drept. Nu-mi permit sa fac meditații, așa ca o sa învăț singura. Ce cărți îmi recomandați? Vreau sa știu in special la gândire critica, pentru ca acolo n-am găsit nici o carte. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Unde "acolo" n-ai gasit nici o carte?
E important sa iti formulezi bine frazele, pentru a nu putea fi interpretate altfel - exceptand cazul in care tu doresti sa fie interpretate altfel.

| Ninii293948 a răspuns (pentru Goete):

Scuza ma, pe internet voiam sa spun.

| Goete a răspuns (pentru Ninii293948):

Ar fi mai logic ca "acolo" sa se refere la gandire critica.
Nu?
Doar cauti carti, nu faci o cautare pe un motor de cautare...