| laviniaerg a întrebat:

As avea nevoie de o recomandare din partea voastra, As dori sa imi spuneti un film in care personajul principal sa fie prizonier al ideilor, inadaptat la viata sociala, la lumea ce il inconjoara. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Longaver_Andrew_1992 a răspuns:

Salut!

Eu ti-as recomanda Forrest Gump, desi poate l-ai vazut deja. Eventual The Rainman, Conversations with God sau daca vrei un film care nu este exact cerinta ta, dar este tangenta la ea oarecum, iti recomand cu caldura The Lovely Bones.

Cheers! happy

3 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Tarzan laughing... Glumeam. Uite aici: Forrest Gump, Monk, Beautiful Mind, Conversations with God cam atat.

| WR104 a răspuns:

Monk, e super, asta e serial daca vrei film iti recomand A beautiful mind, unul dintre cele mai frumoasa filme din istorie.
Vizionare placuta.

| beastboy84 a răspuns:

8 mile e frumos. nu stiu ce ai zis acolo da e frumos happy