| alexootza a întrebat:

As dori sa merg la facultate in marea britanie, dar imi este putin frica. Este cineva care studiaza in strainatate, daca da as vrea sa vorbesc mai multe cu acea persoana.

1 răspuns:
| OMGZombiesEverywhere a răspuns:

Buna! Desi nu studiez in strainatate,doresc sa o fac si spun ca nu ai de ce sa iti faci griji, mai degraba sa-ti faci griji daca ramai in Romania, care este o tara fara viitor. Atata timp cat cunosti foarte bine limba engleza si ai bani, mancare si adapost, mi se pare pacat sa nu te duci sa studiezi in Marea Britanie!