| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa stiu ce se intampla cand te duci sa ti incheie situatia la un obiect.adica pe primul semestru am media incheiata dar pe al doilea am ramas cu media neincheiata.stiu ca trebuie sa merg la scoala dar voiam sa stiu ce iti da: scris sau oral. astept raspuns urgent.

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Depinde de profesor si de ce vrea el.Tu trebuie doar sa te pregatesti.

| Madalina5499 a răspuns:

Pana la urma nu cred ca conteaza scris sau oral, conteaza sa lucrezi si sa stii. Nu te gandi la copiat fiindca nu vei reusi.