| madulici31 a întrebat:

ce se intampla daca nu am o medie incheiata pe primul semestru? mi-o incheie pe al doile?

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Ramai corigenta.
pa, pa

| Mauve a răspuns:

Daca nu ai o medie incheiata pe primul semestru ti-o poate incheia in al doilea.Asa s-a intamplat la mine in clasa, dar era la desenlaughing

| LastWord a răspuns:

I don't want to see
daca...de exemplu in primul semestru iti iese 4 la ceva, atunci in sem. 2 trebuie sa ai macar 6 media la materia respectiva, altfel o sa dai examenul de corigenta.

| FallenAngelM a răspuns:

Ramane medie neincheiata...cu situatie neincheiata
nu mi s-a intamplat dar probabil o fi cam acelasi lucru cu corigenta... acum nu stiu e doar o opinie
cum am zis nu mi s-a intamplat deci nu stiu

| Cloak a răspuns:

Nu te speria daca ai o medie neinchiata o sa te cheme in toamna sa o inchei, o sa primesti acasa o scrisoare cand trebuie sa dai unde si cum. Bft!

| mirelush_6159 a răspuns:

Ramai pe varahee hee ti`o incheie atunci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor ramai corigent poate