| AndyAndreutza a întrebat:

Am de facut un proiect la geografie si mi-ati fi de ajutor daca ati putea sa imi dati link-urile unor site-uri in care sa fie destule informatii despre legende locale, monumente si orase. Multumesc anticipat si acord

Răspuns Câştigător
| StefanPrintzy a răspuns:

Din pacate nu am putut gasi in limba romana, pentru ca posibil nu a interesat pe nimeni sa traduca dar ti-am gasit un link http://fr.wikipedia.org/wiki/Bagdad
poti traduce cu Google translate sau sa fie original proiectu scrie direct in limba lor:)

4 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

Salut te pot ajuta, zi-mi vrei legendele locale al carui oras sau vrei al romaniei?

| AndyAndreutza explică (pentru StefanPrintzy):

M-ai ajuta daca mi-ai da despre Bagdad sa orice alt oras din Irak.

| AndyAndreutza explică (pentru StefanPrintzy):

Mersi, mult, ar nu stiu de ce nu ma lasa sa iti dau funda. Mai astept sa treaca un si ii dau eu de capat. Promit!

| StefanPrintzy a răspuns (pentru AndyAndreutza):

Ok poate rezolvi.Ms

| StefanPrintzy a răspuns (pentru AndyAndreutza):

Din pacate nu am putut gasi in limba romana, pentru ca posibil nu a interesat pe nimeni sa traduca dar ti-am gasit un link http://fr.wikipedia.org/wiki/Bagdad
poti traduce cu Google translate sau sa fie original proiectu scrie direct in limba lor:)