| stefania2020 a întrebat:

Aș dori să vă întreb ceva... Vreau să mă transfer la un liceu în Craiova, la uman, filologie. Nu știu ce liceu să aleg și care m-ar primi dacă am terminat clasa a 11-a cu media 9, 44. Știu că în Craiova sunt licee bune și se intra cu medii mari, dar mi-ați putea spune părerea voastră despre ce liceu aș putea urma? Mulțumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Nu știu ce liceu să aleg și care m-ar primii" - alege, decide-te fă cerere și afli răspunsul

simplu!