| colector a întrebat:

Buna as vrea sa aflu ce materie ma asteapta anul asta la limba romana sunt in clasa a 11a.Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Ceva foarte naaaspa.
Cronica si critica literara in cea mai mare parte.Cum s-a format limba romana, influente...cu chestii de-astea incepeti.Mai apar si dacii pan´discutii in caz ca iti era dor de ei de la orele de istorie de clasa a 5-a.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-a trecut prin cap sa rasfoiesti manualul ca sa afli? Presupun ca nu!

| colector explică (pentru ardnaxur1961):

Inca nu au venit manualele
ce naiba

| Iamnotme a răspuns:

Clasa a 11-a, profil?
Eu sunt tot a 11-a, la mate-info, si o sa studiez istoria limbii romane happy
Materia e limba romana laughing))