| madalin10 a întrebat:

Buna
As vrea sa aud de la voi niste probe de balul indragostitilor
La liceul unde studiez eu vrem sa organizam balul indragostitilor.Si as vrea sa v-a cer pareri despre niste probe.Ca nu am nici o idee de proba. Puteti sa imi raspundeti si voi.Va rog frumoshappy

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Amice, din toate cîte se vehiculează pe acest site, la categoria aceasta, la " Adolescenţi" şi la" Dragoste şi sex", constat că în şcoala românească dragostea e la ordinea zilei(A nu se confunda cu dragostea de învăţătură!).
De ce nu organizaţi săptămînal un asemenea bal?

| RoXxYkA a răspuns:

Ce zici sa legi baiatul la ochii, cu o esarfa, si trei fete printre care se afla si partenera lui sa isi dea sama care este.

Sper sa `iti placa. Fundaa:*