| ioana391 a întrebat:

Buna!
As vrea sa dau la profilul matematica-informatica pentru ca pe viitor vreau sa merg la Academia Militara si am nevoie de M1 la matematica.
Imi puteti da cateva sfaturi? E chiar asa de greu la mate-info incat sa nu poti trece? La matematica ma descurc bine,dar tot mi-e putin frica. Unii spun ca e o greseala sa mergi acolo pentru ca nimeni nu face fata,iar altii spun ca daca invat in continuare, imi va fi usor.Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| CristinaaaCriss a răspuns:

Buna Ioana. Uite, eu sunt la profil mate-info si nu este atat de greu....atata timp cat inveti ora de ora.Intr-adevar este putin cam greu dar daca iti doresti ceva nu ezita sa te abati de la visul tau.Culmea e ca si eu vreau sa dau la Academia de politie dupa terminarea liceului.