| pufyy a întrebat:

as vrea sa fac meditatie la limba araba sau cel putin sa urmez niste cursuri alaturi de un meditator unde credeti ca as putea gasi? am tot cautat pe internet la mine in oras nu este niciun profesor care sa predea aceasta limba. ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Pai care este orasul tau!?!?

| pufyy explică (pentru MoneyMoney):

Crezi ca ma poti ajuta daca stii in ce oras locuiesc?

| MoneyMoney a răspuns (pentru pufyy):

Daca orasul este Ploiesti DA!winking

| pufyy explică (pentru MoneyMoney):

Nu este Ploiesti

| alinainutzay a răspuns:

Buna! Eu as zice ca sa inveti de la profesorii tai.Doar nu ca te duci in alta parte sa vorbesti limba araba? Eu cred sa faci meditatii, cu profesorii tai.

| pufyy explică (pentru alinainutzay):

Eu la scoala nu studiez aceasta limba si in general in liceul meu

| alinainutzay a răspuns:

As putea nu stiu