| dydysweet a întrebat:

Buna ..as vrea sa intru in Fundatia de sprijin comunitar (FSC) si stiu ca trebuie sa adu un interviu...ce intrebari ar putea sa-mi puna? ce calitati ar trebui sa aiba un voluntar? cei care sunr deja voluntari sau care au fost sa ma ajute va rog

1 răspuns:
| BuRSuK93 a răspuns:

Pfff cauta pe youtube.com seminare de voluntariat vei vedea ce se face mai exact si pe urma cauta pe BNS.RO acolo descrie in detaliat cum trebuie sa fie un voluntar!