| tazz4 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o lista de rechizite penrtu clasa a 4 a. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Pai e simplu.
Caiete de : limba romana,matematica,biologie,geografie,muzica (iti sugerez sa iti iei mai multe caiete de limba romana pentru ca iti vor trebui si la romana, si la franceza si la istorie), bloc de desen carioci culori foarfeca hartie glase(s-ar putea sa aveti nevoie) penar pix stilou pic corector radiera ascutitoare rigla cerneala creioane lipici acuarele coperti pe carti si caiete dosare(e posibil sa va ceara) si cam atat cred.Mai bine ai vedea intai ce spune invatatorul si dupa ti-ai cumpara tot ce iti trebuie.Bafta!

1 răspuns:
| adelina17_5075 a răspuns:

Tazz eu trec in clasa 5 si stiu.iti trebuie un penar echipat cu...stilou creion guma ascutitoare culori si carioci ai nevoie si de o trusa geometrica.ai nevoie de 2 caiete de mate si 4 de romana 2 de biologie si coperte si etichete la toate si la carti. daca vrei sa vb idu meu e paliuc_adelina.pa. cu placere