| Danik223 a întrebat:

As vrea sa ma informez in cateva chestii legate de transfer dintr-un liceul in alt liceu. Am depus o cerere la liceul unde vreau sa ma transfer, imediat in a 2-a zii mi s-a aprobat. Cand m-am dus cu cerea de transfer mi-au zis ca poate directorul nu semneaza si atunci nu pot sa plec din acea scoala. Dar vreau sa va intreb. De ei depinde acest lucru in totalitate? Ca eu nu mai vreau sa raman la acel liceu. Mentionez ca n-am ramas la nici o materie, n-am datorii la biblioteca. Daca eventual nu ma lasa ei ce se poate face in aceasta privinta? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aprobarea transferului trebuie facuta de CA din liceul la care te transferi, de la liceul actual este nevoie doar de un aviz si nu vad de ce nu l-ar da.