| alexandralove596 a întrebat:

As vrea sa ma transfer la alt liceu dar la profilul filologie sau stiinte ale naturii si eu sunt la tehnician in activitati economice, la ce materi se dau diferentele, si mai ales cum arata diferentele sau cate subiecte au...nu stiu nimic despre diferente va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| Jameson a răspuns:

Buna. Ca sa stii sigur la ce se dau diferentele ar fi mai bine sa intrebi la liceu. Ma gandesc ca diferentele se dau la specialitatea profilului.Mult succes... P.S. cauta pe net sa vezi cum arata diferentele.