| Daniel9909 a întrebat:

as vrea sa stiu daca in fisa cu optiuni pentru licee poti pune acelasi leceu cu acelasi profil de mai multe ori.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| ChrystianSandu a răspuns:

Da, poti, de maxim 5 ori. Pe masura ce pui, exeminatorul se enerveaza si te lasa la liceul ala.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Wtf/ Ce examenitor? Parca pc-ul te repartiza

| ChrystianSandu a răspuns (pentru Daniellllll1):

Destept tare tu este, de aia dureaza 10 zile pana sa ti le afiseze?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Asa a spus diriga...destept tare tu este.

| ChrystianSandu a răspuns (pentru Daniellllll1):

O... diriga este extrem de desteapta, cu tine impreuna. Daca va chinuiti scoatei IQ din doua cifre.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Nu te condamn, imi este diriga de 3 luni, si mi-am dat seama ca e..., dar de unde vrei sa stiu eu ca este un examinator cand doar asta mi s-a bagat in cap "Se face repartizare automata in functie de medie, si pc-ul e cel care te repartizeaza."

| ChrystianSandu a răspuns (pentru Daniellllll1):

Da, se face pe PC, are dreptate, nimeni nu are timp sa verifice 300 de elevi + dureaza mult sa se trimita rezultatele la Bucuresti pentru o ultima expertiza. Dar, e pe PC...

| Daniel9909 explică (pentru ChrystianSandu):

Si cum se te repartizeaz mai exact? nota cea mai mare e prima am inteles eu am media de admitere 7.33 si vreau la colegiul economic la economie sau turism si alimentatie i au asa 114 locuri economie si 56 cred la turism si alimentatie, oare am sanse sa intru?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Doar 300 de elevi? rolling on the floor) sunt 160.000 + care au dat evaluarea nationala rolling on the floor

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniel9909):

Ai,stai linstit

| Daniel9909 explică (pentru ChrystianSandu):

A da si mediile de admitere sunt la econimie 7.20 si turism si alim. 7.08

| Daniel9909 explică (pentru Daniellllll1):

Daca nu intru din prima acolo la sfarsit daca mai sunt locuri ma repartizeaza pe acele locuri sau cum?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniel9909):

Nu conteaza neaparat ce medii au fost anul trecut, conteaza si ce medii sunt acum.Stai "m-a" linistit, cu media aia intri linistit acolo.

| Daniel9909 explică (pentru Daniellllll1):

Nu e de mine, eu vreau la economic dar mama mea ma presa ca, cu nota asta nu intru acolo. Acuma incepusem si eu sa imi fac griji laughing

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniel9909):

Stai linistit, n-are rost sa te stresezi.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care-i scopul? Sa convingi pe cineva ca tu vrei acel liceu? Penibil!

| alexs99 a răspuns:

Nu poti pune acelasi profil de la acelasi liceu de mai multe ori, poti insa trece mai multe profile de la acelasi liceu.
O zi buna.

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Nu. Dar poti pune acelasi liceu, dar cu profile diferite.

| AddaAndra00 a răspuns:

Da...ai putea...doar ca... daca nu ai medie...indiferent de cate ori vei scrie...calculator va sari la profilul pentru care ai medie;-)