| paty00 a întrebat:

as vrea sa stiu: in momentul in care esti admis la facultate pe un loc la buget, se poate dupa 1 an sau chiar la inceputul primului an, sau treci la taxa?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La inceputul primului an nu ai cum sa treci la taxa daca ai intrat pe loc la buget, in schimb dupa prima sesiune, sau dupa primul an, in functie de medii se redistrubuie locurile

| neutrino a răspuns:

Cu totii vor fi incantati sa te treaca la cu taxa in cel mai scurt timp posibil.

| AdycuThebest a răspuns:

Da se poate...de obicei dupa un an sau jumatate de an.winking