| Alexia2elena5 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. Eu sunt olimpica si am trecut la geografie de faza locala,dar profesoara de fizica mai are un pic si ma obliga sa merg la Procopiu,care ce credeti? Sunt in aceeasi zi... Chiar nu stiu ce sa fac,chiar nu stiu! Profa mea de fizica e cam comlicata si ma tem ca daca nu voi merge o sa imi puna note mici etc. Nu stiu ce sa fac!
Eu as merge la geografie, pentru ca este olimpiada si se premiaza la noi in oras, dar nici nu stiu cum sa fac!
Daca ati fi fost in aceasta situatie ce ati facut? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș merge la geografie.

| francut a răspuns:

Profesoara de fizica stie ca vrei sa mergi la geografie?
Vorbeste si cu parintii apoi toti cu profesoara. Poate argumentele profesoarei sunt mai bune decat cei cativa lei pe care ai putea sa-i castigi, dar nu e sigur.