| 6081997 a întrebat:

As vrea un site cu lectii de germana gratuit, sa contina si exercitii. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Bună!
Încearcă de la Eurocor să descarci lecțiile, mie mi-a dat cineva niște lecții de germană luate de acolo, dar nu știu cum a reușit.
Bafta!

| Gotye a răspuns:

Mai bine ai pune mana si ai face cu cineva meditatii decat sa stai cu ochii intr-o cutie. Mult mai simplu si mai eficient este asa!
Salut!

| apostolandreeabsb a răspuns:

Ai nevoie de carti in limba germana? culegeri, gramatica limbii, ghiduri de conversatie, dictionare, etc?