| KimHyeSeok a întrebat:

As vrea un site unde pot afla cam ce Liceu, Facultate iti trebuie si practica despre servicii funerare, mai in special criminalistica, medicina legala. Dau funda.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ca sa faci autopsii trebuie sa fii medic, deci ar trebui sa studiezi medicina. Eventual poti fi asistent medical la autopsie sau face analize in calitate de biolog sau chimist.

| vangaelis a răspuns:

Pardon, asistent medical la autopsie? Unde ai gasit asta? Poate ai vrut sa spui Asistent medical la serviciul de Anatomie patologica.