| Cami2003 a întrebat:

Buna!
Ați avut joburi când erați studenți? V-ați descurcat și cu mersul la cursuri, și cu muncitul? Mă gândesc dacă de anul viitor sa îmi caut job.

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am avut job din prima zi de când am terminat liceul, am lucrat ca picolo, apoi la facultate în primul an la carrefour, al doilea și al treilea an la o companie de vânzări, iar ultimul an la cgs. Am luat licența cu 9.4 deși am lucrat toți anii.

| Cami2003 explică (pentru Frank51):

Buna!
Mulțumesc pentru răspuns. Problema la mine ar fi programul. Este destul de încărcat, însă tare mult as vrea sa am un job, pentru că simt că asta m-ar ajuta sa mă și dezvolt pe plan personal, in sensul că eu sunt o persoana introvertita și anxioasa. Sper sa mă descurc și eu, mulțumesc!

Răspuns utilizator avertizat