| HeartBeat_5869 a întrebat:

Când începe facultatea? 1 octombrie pică joi,se poate incepe atunci chiar dacă nu pică luni, gen să nu se ia in considerare sau? Am auzit multe variante și nu știu după care să mă iau.Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| αleхαɴdrα a răspuns:

Facultatea o sa inceapa joi, pe 1 octombrie. Daca pica intr-o zi de duminica, incepea duminica si tot asa. Sper ca te-am ajutat! O seara frumoasa sa ai!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Urmareste pe site ul facultatii sau al universitatii, in general fiecare universitate isi alege propria zi de incepere... dar 1 picand joi probabil joi incepe

| twas a răspuns:

Eu stiu de 28 septembrie.

| suiramikkk a răspuns:

Joi o sa inceapa. happy