| Salcianu_Alina_1996 a întrebat:

Bună!

Care este cel mai bun centru de limbi străine unde aș putea învăța limba spaniolă?

Aștept recomandări! happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus in ce oras vrei. Instaleaza aplicatia Duolingo.

| Salcianu_Alina_1996 explică (pentru darrio2007):

În București as vrea.

| Silviullet a răspuns (pentru Salcianu_Alina_1996):

Incearca si online. Sigur gasesti oferte

| ReddY25 a răspuns:

Poți face cursuri

| CleanHeart a răspuns:

Clar duolingo e cel mai bun, e competitiv și îți dă mereu pofta de învățare
Eu limba spaniola o știu din telenovele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe canapea acasă și te uiți la filme spaniole.E o limbă latină ușor de invătat pentru români.

| Silviullet a răspuns:

Salut. La ce fel de centru te referi?
Daca iti place foarte mult limba iti recomand sa te uiti la filme (merge sa inveti doar daca esti foarte pasionata). Daca in schimb doar iti place sau ai nevoie iti recomand sa mergi cu o profesoara care face meditatii, sau de ce nu, un tanar care e la facultate sau a fost la limbi straine care a facut spaniola.

| Endy22 a răspuns:

Mai poti folosi aplicatia Doulingo.

| Davyd2001 a răspuns:

Încearcă LingoHut, nu o sa regreți, îl poți descarca după magazin play sau îl poți încerca pe Google, după preferințele tale!