| anonim_4396 a întrebat:

Care este site-ul unde pot completa formularul de înscriere ECDL? Sunt a X-a, am întrebat colegii dar mi-au spus să caut pur și simplu, iar diriginta e plecată săptămâna aceasta și nici info/TIC nu mai am. Vreau să știu sigur și nu mai pot așteapta.

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Buna! Cauta pe site-ul liceului tau.
De obicei pe site-urile liceelor sunt formulare de ECDL, si tot acolo sunt anuntate sesiunile de ECDL. De obicei te anunta telefonic, dar apar si pe site-ul liceului. Mult succes!

| Anuket a răspuns (pentru JustmeV):

Merci, dar nu se încarcă site-ul liceului.

| ecdlromania a răspuns:

Iată paşii de înscriere cu link către Forumularul ECDL http://www.ecdl.ro/subiecte/cum-obtin-permisul-ecdl_11.html
Orice alte detalii se pot accesa cu uşurinţă pe www.ecdl.ro şi ne puteţi urmări şi contacta şi pe www.Facebook.com/ECDLRomania
Succes!

| Anuket a răspuns (pentru ecdlromania):

Merci. Nu știam dacă site-ul este bun.