| Lllllll01 a întrebat:

Ce ar fi de baza pentru diferențe la profilul economic? Dacă se poate sa mi spuneți mai detaliat. Ar fi minunat. Mulțumesc anticipat! ????

1 răspuns:
| iactuallylikeyou a răspuns:

în primul rând, scuze că răspund după un an, dar eu doar acum m-am înscris pe TPUrolling on the floor) deci
mmm depinde și în ce clasă vrei să te transferi. în general, ar fi contabilitatea, economia, administrarea firmei și toate acestea legate de specialitate (dacă vrei intr-o clasă de comerț sau turism, ai și acolo diferite materii). cel mai sigur este să mergi la liceul respectiv și să întrebi de la secretariat, că oricum diferă și procedeele de transfer de la un liceu la altul.