| Zebi a întrebat:

Buna!

Ce emisuni educative de pe Discovery si programele de gen imi recomandati pentru a "impresiona" la scoala la materii precum educatia tehnologica, matematica (in special), informatica sau istoria?

Inafara de geniala How it is made la care ma uit de mult!:X

Cat mai multe emisiuni au funda!

Daca puteti spuneti-mi si la ce materie m-ar putea ajuta emisiunile pe care le postati!big grinbatting eyelashes

DESCRIETI-LE!big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| eyes4eyes a răspuns:

Vanatorii de minuturii...hm.asta sa zicem ca la tehnologie
la matematica pf.chiar nu stiu
la desen un time warp
la geografie pe chimie sunt niste emisiuni stintifice cum s-a creat pamantul etc chesti din astea...
sper sa-ti fie de foloswinking

1 răspuns:
| qwerty a răspuns:

Nu o sa „impresionezi" la scoala uitandu-te la emisiuni. La acele emisiuni te uiti in timpul liber pentru tine, nu pentru altii. Daca vrei sa „impresionezi" la scoala invata din greu si doar asa o sa ai succes.