| AlinaHoran a întrebat:

Buna :*... Ce exemple pot sa dau si eu pentru urmatoarele situatii confused : Libertatea de exprimare nu este insotita de libertatea de actiune si Libertatea de actiune si cea de exprimare se manifesta simultan. Nu prea inteleg sad. funda

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

:* fundita te rog daca ti-a placut raspunsul de la mesaje

1 răspuns:
| FlaviuZz a răspuns:

Libertate de exprimare:Spui ce vrei
Liberatate de actiune:Faci tot ce vrei
Libertatea de exprimare nu este insotita de libertatea de actiune=>Cand spui ce vrei nu inseamna ca faci tot ce vrei
Libertatea de actiune si libertatea de exprimare se manifesta simultan:CAnd faci ce vrei poti sa spui ce vrei.
Eu asa cred ca se explica...mai clar nu pot laughing
Funda:X big grin