| Dy3nutzza a întrebat:

ce meserii credeti ca vor fi mai cautate in viitor? Eu una sincer ma gandesc cand va veni clipa sa ma mut la casa mea imi va fi cam greu, deoarece acum este foarte greu de gasit un loc de munca. Iar peste 5-6 ani cine stie ce se va mai intampla. Voi ce meserii credeti ca sunt mai de viitor? Ce parerea aveti despre contabil, maneger, economist, banchier?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice meserie e buna dar sa produci ceva oricit de putin excluzind astfel bugetul statului.Ai sa ai o anumita libertate de miscare fara a mai sta intr-un stres continuu, ba ca taie din salarii ba ca altceva. Daca produci tu ai o anumita libertate care va depinde numai de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalistii vor fi mereu la mare cautare deoarece romanilor le place sa fie carcotasihee hee.