| muziclive a întrebat:

Bună! A urmat careva dintre dumneavoastră cursurile de engleză de la școala Burlington English?
Am o întrebare: - după acest curs ați avut rezultate?
Sunt în căutarea unui curs bun care să mă ajute cu adevărat, nu doar să-mi ia banii.

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| msbg a răspuns:

Este o echipa profi, ce respecta programul fiecaruia, cu posibilitatea reprogramarii pentru a nu ajunge in situatia de a pierde vreo lectie. Domnisoarele ce se ocupa de reprogramarea lectiilor sunt foarte receptive, domnii profesori de asemenea te fac sa nu te simti stanjenit ca nu poti dialoga excelent in lb. engleza si pe deasupra sunt si amuzanti ( mai ales dna Raluca si dl prof. Ramon). Intalnirile sunt interactive, se scrie in chat ceea ce nu se stie de student cu posibilitatea salvarii chat-ului. Cu ajutorul dialogarii cu dl profesori am trecut peste teama de a spune ceva gresit, iar daca gresesc invat cum se spune corect. Aplicatia Burlington English in care trebuie lucrat individual este din punctul meu de vedere foarte bine structurata ce curprinde toate ariile de interes: grammar, reading, vocabulary. Pretul este accesibil, cu posibilitatea achitarii in rate.

| muziclive explică (pentru msbg):

Bănuiesc că ai urmat acest curs. Aș vrea să știu dacă ai ajuns la final, pe diploma de absolvire este specificat și nivelul de engleză?