| FashionVictim93 a întrebat:

ce parerea aveti de acest laptop plecand de la componentele lui pana la desing? ..laptopurile HP sunt bune sau se strica repede(apar probleme la scurt timp ex:se incing repede etc )? vreau mai multe detalii de genul sau chiar din propria experienta. multumesc :) http://www.altex.ro/......m-free-dos

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Laptopul care l-ai ales tu, e bun numai ca acolo scrie -> stoc epuizat big grin
Toate laptopurile lucreaza la temperaturi mari, de ex: 65-90 grade si nu au nimic (doar uzura morala) Eu la design nu prea ma uit, ma intereseaza in special performanta! La laptopul tau as mai pune 2-300 si as lua cu placa video de 2GB dedicata. Daca stii sa-l protejezi cat de cat nu vei avea probleme cu el. Toate laptopurile si in general computerele sunt LIMITATE la instalari si dezinstalari de programe, asa ca daca instalezi si dezinstalezi 7-10 programe zilnic fara sa-l optimizezi nu-i dau multa viata sistemului de operare dupa el. Daca sti sa-l protejezi atunci stai cu un sistem de operare 5-6 ani pe el fara sa-i faci nimic.

| FashionVictim93 explică (pentru neluL):

Multumesc mult pentru sfaturi. nu ma intere ca este stoc epuizat ca il voi lua din magazin ma refeream doar la el happy

| neluL a răspuns (pentru FashionVictim93):

Si totusi cu ceva bani in plus iti iei o placa video de 2 GB! Conteaza foarte mult asta in jocuri.

| FashionVictim93 explică (pentru neluL):

Mda dar laptopurile din cate stiu eu nu le pot face cum doresc eu din piese cum se intampla la o unitate*sincer imi place mult laptopul asta )... sau cand ai zis o alta placa te'ai referit la un alt laptop?

| FashionVictim93 explică (pentru neluL):

Mersi mult

| neluL a răspuns (pentru FashionVictim93):

Cu placere! bye, bye wave

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Am Hp625 de vre un an si sunt f multumit de el si pot sa zic k l am "forjat" la maxim