| Sunshine123 a întrebat:

Bună! Ce se întâmplă dacă nu raspunzi la o întrebare adresată de către comisia de licență atunci când susții licența?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca intrebarea este din "lucrarea ta" de licenta si nu poti raspunde, atunci comisia va avea suspiciuni.
Daca nu stii sa raspunzi (corect) la mai multe intrebari-cheie, atunci e clar: nu tu ai facut lucrarea! In acest caz vor respinge licenta.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu raspunzi la una sau mai multe, pot crede ca nu este facuta de tine. Ti-o vor respinge.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti pica licenta, fiindca intrebarile sunt numai din licenta care tu se presupuen ca ai scris-o intergarl, iar daca nu raspunzi, demonsterzi ca nu ai facut tu lucrarea si ei te pot pica.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știi să răspunzi la unam îți vor ne mai multe. Dacă nu știi să răspunzi la mai multe, vor avea suspiciuni, că nu ai făcut-o -ta cu riscul de a o respinge.

| T0T a răspuns:

Te depunctează.

| Wr3nch a răspuns:

Te pot depuncta daca vor.

| Nirvanaaa a răspuns:

Îți scade din nota. Nu drastic, dar scade puțin.