| DeCeMaiContează a întrebat:

Chiar daca mai sunt 3 ani si termin liceul ma gandesc deja la facultate.Ma bate gandul sa merg la Iasi la Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor pe specializarea Management.Chiar daca sunt la stiinte sociale, ma atrage acest domeniu.As avea totusi o intrebare:la aceasta facultate imi trebuie fizica? Deoarece nu prea ma descurc si in plus din clasa a XI-a nici nu am sa o mai fac la scoala.Din cate am inteles imi trebuie si matematica, dar aici nu-i problema pentru ca ma descurc bine la mate.
Ofer funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu iti trebuie fizica,

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti trebuie ceva matematica... fizica nu, nici nu vad ce legatura ar avea cu afacerile