| danielandreibadea a întrebat:

Cine a mai auzit de elev cu zece pe linie si cu media noua la educatie fizica? Sunt curios... O zi frumoasa!

12 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

10 pe linie este efectiv imposibil, nu se poate sa nu te prinda niciodata ca nu ai invatat. Este prea exagerat totusi.
Eu stiu pe cineva de genul ala, doar ca are 9 la educatie fizica si 7 la matematica laughing in rest 10 pe linie

| danielandreibadea explică (pentru XxTerrorxX2):

Eu am avut zece pe linie in clasa a V-a si a VI-a. Acum, in clasa a VII-a, am tot zece pe linie, cu exceptia educatiei fizice.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

10 pe linie inseamna sa ai 10 10 10 10 FARA 9/8. Zic si eu in clasele 1-6 dar dupa aceea nu este posibil. Pun pariu ca toti care se dau mari cu 10 pe linie au cel putin un 9 la o materie

| Katherine20 a răspuns:

Am și eu 2 colegi ( o fată și un băiat) care au doar 10 pe linie și merg la nu știu câte olimpiade și o fată care are medie 9, 93(media 9 la chimie mi se pare) și ea merge la olimpiada de mate...Dar sincer ei 3 nu preau o viață ca să zic așa..stau toată ziua în casă și învață lecție de lecție.iar dacă se întâmplă- doamne ferește!- să ia vreun 8 sau 9 din an în paște încep să plângă ca și când s-ar termina lumea laughing) Eu dacă iau 8 dau party rolling on the floor Sincer, e bine să înveți dar totuși...nici să fii un tocilar care nu știe altceva decât școală straight face

| PapagalGalben a răspuns:

Eu sunt in situatia asta!
(doar ca 9 ala nu e la sport, ci la mate...firar!)

| XminyoongiXx a răspuns:

Pai, eu in a 5 a si a 6 a am avut media 10 la toate. Am mai avut pe ici pe colo un 9 doar atat, acum in a 7 a am la fel 10 la medie si cate un 9 la vreo 2-3 obiecte... Faza e ca eu acasa abia deschid caietul rolling on the floor) Am o memorie foarte buna si retin tot din clasa, temele cateodata le fac in rest am uitat caietul acasa. In schimb am o minte agera si retin repede dar de tocit nu tocesc rolling on the floor)

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru XminyoongiXx):

Asa-i ca ii tare? laughing nici eu nu imi deschid caietul acasa. Dar asta spuneam, din a 7-a e imposibil sa ai 10 pe linie la nesfarsit

| XminyoongiXx a răspuns (pentru XxTerrorxX2):

Semestrul asta am avut 10 la medie la toate obiectele, acum sa vad ce se intampla pe semestrul 2. rolling on the floor

| Cristescu_Vlad_1976 a răspuns:

Am eu o colega care invata zi de zi la orice materie dar la sport nu se descurca si chiar daca nu merita, profesorul ii da media 9

| piticuka34 a răspuns:

Am un coleg care are 10 pe linie dar invața toata ziua. E cel mai destept din clasa.Iar la educatie fizica anul trecut o avut media 10

| legolas4 a răspuns:

Da....se poatelaughing chiar daca esti destept, nu inseamna ca trebuie sa fii bun si la sport.