| ellutza1426 a întrebat:

BUNA!
Cine imi da si mie niste titluri de carti care sunt relativ faine si v-au placut si voua?
Cea mai buna va primi fundoiulhappy
P.S. Jurnalele Vampirilor, Twilight, Ps Te Iubesc, Confruntarea astea le-am citithappy
As dori mai mult sa fie carti de dragoste, actiune, drama

Răspuns Câştigător
| Crash94 a răspuns:

Floare-de-Zăpadă şi evantaiul secret, scrisă de Lisa See.
E o carte superbă, din perspectiva mea. Când am început să o citesc nu m-a atras, dar cum am trecut de primele pagini, m-a fascinat. Am urmărit şi filmul după aceea, dar nu se compară cu acţiunea cărţii, care se petrece în secolul XIX. Prezintă povestea de prietenie dintre Lily şi Floare-de-Zăpadă, acţiunea le urmăreşte pe cele două din copilărie şi până la bătrâneţe.
Ţi-o recomand cu inima deschisă! happy

3 răspunsuri:
| Metaxa24 a răspuns:

Jocurile foameiii!

| ellutza1426 explică (pentru Metaxa24):

Cate carti sunt? si despre ce este vorba?

| Alexandrel_Alex_1990 a răspuns:

Incearca The shiningwinking