| PufarinăPink a întrebat:

Cine ma poate ajuta. am nevoie de o lista de animale. rare din Asiawinking Va rog multwinking URGENTwinking PLS. funda :**

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SimonaaLuizaa a răspuns:

Dintre animalele cele mai răspândite in Asia se remarcă: rinocerul javanez, tigrul bengalez și tigrul siberian (sau de Amur), elefantul indian, urangutanul, jaguarul, iacul, cămila etc. Cred ca ti-am fost de ajutor!

| SimonaaLuizaa a răspuns:

Dintre animalele cele mai răspândite se remarcă: rinocerul javanez, tigrul bengalez și tigrul siberian (sau de Amur), elefantul indian, urangutanul, jaguarul, iacul, cămila etc.