| Dumitrescu_Dănuţa_2000 a întrebat:

Cineva student/a sau fost student/a la ingineria și managementul afacerilor? Aș vrea și eu să mă înscriu la facultatea asta dar nu știu mai nimic despre ea și vreau sfaturi.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știi nimic, de ce vrei să te înscrii la ea?
Este bine dacă vrei să alegi cariera, să te informezi temeinic legat de aceasta.

| Dumitrescu_Dănuţa_2000 explică (pentru sadrian46):

Știu despre ea, dar vreau să îmi dea mai multe detalii despre cursuri. De asta am și întrebat să mă informez mai temeinic.

| Dumitrescu_Dănuţa_2000 explică (pentru sadrian46):

Știu despre ea, dar vreau să îmi dea mai multe detalii despre cursuri. De aceea am și întrebat să mă informez despre ea.