| iuliaUrs a întrebat:

Cum credeti ca au evoluat oamenii? Din Adam si Eva sau din maimute?

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Dintr-um Adam si o Eva preistorici; ultimele dezvaluiri facute de catre antropologi ne spun ca ei au existat in Africa.

| xl0llip0px a răspuns:

Eu zic ca din Adam si Eva. daca ne gindim logic...de unde au aparut maimutzele alea daca totusi ele au fost primele? D: asaca eu aleg Adam si Eva

| izvordemunte a răspuns:

Din extraterestri destepti :-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in teoria creationista, nu in cea evolutionista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu ambele tongue
Adica cred ca au existat Adam si Eva, dar daca faceau copii se casatoreau intre ei si faceau copii desi erau frate si sora?
Cred ca o parte din oameni s-au tras din maimute care au facut copii si copii lor au avut copii cu copii sau nepotii lui Adam si Eva si tot asa pana s-au format mai multi. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr-o data cica au aparut Adam si Eva.Hmm...nu prea cred. O musca sau o girafa apare dintr-o data pe terra? As crede teoria evolutionista pentru ca este ceva stiintific si logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoria crestinalaughing

| pithicot a răspuns:

Votez pentru Adam si Evahee hee