| erichlemny a întrebat:

Buna,
cum e in clasa a VIII-a?
Cum e examenul dintr-a VIII-a?
Ce schimbari s-au mai intamplat?
Si inca un lucru, cine a auzit de jocul Just Dance?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Clasa a VIII-a e ușoară,cea mai grea clasă de gimnaziu fiind,din punctul meu de vedere, a VII-a.
Singura materie nouă ar fi latina, dar n-o vei face, vei face pregătire pentru examenul de română.
Examenul e de nivel mediu, dacă ai o bază solidă nu ai niciun fel de motiv de îngrijorare.
Schimbări? În a VIII-a colegii mei se credeau superiori fiindcă erau cei mari și se impuneau în fața celor mai mici.Iar acum sunt a IX-a și au redevenit cei mici :v

| Stefy_Stefana_1999 a răspuns:

Clasa aVIII - a este ușoară, iar examenul nu e ață de greu dacă te pregătești. Pregătirea consta în facerea a cât mai multe teste asemănătoare pe parcursul clasei a 8 a. Simulările sunt mai grele ca examenul. Și eu joc just dance... cu ce te pot ajuta în legătură cu jocul?

| erichlemny explică (pentru Stefy_Stefana_1999):

Imi place si mie just dance si eram curios sa vad daca altii se joaca