| yoa23na a întrebat:

Buna cum pot invata mai usor pentru sesiune?

5 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Repeta in fiecare seara inainte de culcarewinking

| deadwillow a răspuns:

Lecitina,incearca sa inveti cu mai multe persoane, dar nu cu voce tare, fa un conspect al materiei pe care o ai de recapitulat.
Eu nu's in masura sa iti dau sfaturi in ce priveste sesiunea, dar stiu cum invata o prietena de-a mea big grin

| AliSeya a răspuns:

Citește de multe ori pune pe cineva sa te asculte sa te ajute și încearcă sa transcrii pe o foaie.Ia niște pastile de `memorie. Bft :/

| vilia a răspuns:

Repartizeaza-ti materia si reciteste-le in fiecare zi de mai multe ori pe fiecarewinking