| wwehellno98 a întrebat:

cum vi s-a parut clasa a 9a la profilul chimie-biologie(pentru cei care sunt acolo)? cum a fost materia?

Răspuns Câştigător
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Buna! Eu sunt la profil de bio-chimie big grin Materia din clasa a 9a a fost putin cam grea...adica am facut chestii noi, am avut materii noi cum ar fi Logica, TIC Am avut pe saptamana 2 ore de bio 2 ore de chimie(aici materia a fost multa, grea si putin mai diferita de clasele anterioare), la bio am facut chestii noi si interesante. Am mai avut 4 orede mate, 2 de info, etc; celelalte materii au fost ca in generala! Cred ca sti ca la bio-chimie seda bacla mate, dar putin mai usor ca la mate-info.Deci...ce sa zic a fost destul de greu darcred ca asa este in clasa a 9a la orice profil, pana teacomodezi cu liceul! Daca mai vrei sa stii ceva, te pot ajuta! big grin

1 răspuns:
| aRandomIdiot a răspuns:

Sincer...am facut de 3 ori mai multa matemtica decat ma asteptam. Asta in sensul ca am mers in acelasi ritm cu cei de la mate-info. Si chimia a fost destul de grea(mie mi-a fost mai usor pentru ca mi-a placut materia). Idea e ca NU e deloc un profil usor, in ciuda a ceea ce spune lumea.