| patrisia09 a întrebat:

Buna!
Cum vi s-a parut examenul de la mate de astazi?
Ce note credeti ca luati? :*

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, a fost prea usor, ma asteptam la ceva greu, de dificultate. Cred ca o sa iau un 7, 50 sau 8 poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cel mai usor examen national la matematica.

| spaghetty a răspuns:

3 e mult sa stii

| Remus13 a răspuns:

Din ce am auzit la stiri a fost usor... sper sa iau si eu o nota buna la anul. cand trec clasa a 8-a.

| sowhatt a răspuns:

A fost usor dar am gresit din prostie ca de obicei...big grin 9sad

| Gabriello02 a răspuns:

A fost mult mai usor decat cel la romana, cred ca voi lua intre 6, 50-7, 50.

| patrisia09 explică:

Si mie mi s-a parut usor, chiar foarte usor.
Iau intre 9, 50-10.
Poate am mai gresit dar asta la lucruri marunte.

| DjShizZelLE a răspuns:

A fost cred cel mai usor nu stiu sigur da mi s-a parut mai usor ca cel de la romana sunt sigur ca iau 9

| Ynnh a răspuns:

În jurul lui opt... a fost uşor, dar am greşit din neatenţie. Eh, la BAC voi avea mai mare grijă laughing.

| Andreea0078 a răspuns:

A fost usor, eu ma gandeam la ceva foarte greu, cred ca o sa iau 8-8, 50; bafta la note mari!

| yaquzo a răspuns:

Cred ca peste 8